Wszechstronne

Rowery szosowe endurance

Rower szosowy to nie tylko rower dla osób jeżdżących zawodowo, ale również świetna opcja dla rowerzystów chcących jeździć rekreacyjnie. Szosa daje ogromne możliwości eksplorowania najdalszych zakątków. Jeśli chcesz spędzać godziny na siodełku i poznawać kolejne coraz dalsze tereny – w ofercie naszego sklepu z pewnością znajdziesz odpowiedni dla siebie rower szosowy. Rowery szosowe Giant to zarówno rowery aero, rowery wyścigowe, jak i typu endurance i gravel, na których jazda jest bardziej komfortowa. Sprawdź ofertę rowerów szosowych w naszym sklepie rowerowym w Krakowie i wybierz odpowiedni dla siebie!

Jak dobrać rower szosowy?

Wybór roweru szosowego zależy od tego, jak planujemy go użytkować oraz w jakim ukształtowaniu terenu. Do eksplorowania nowych rejonów oraz jazdy po zróżnicowanej nawierzchni dobrym i rozsądnym wyborem jest rower szosowy endurance. Dzięki wygodnej geometrii, niskiej masie oraz możliwości zamontowania szerszej opony jazda na rowerze endurance jest dobrym rozwiązaniem na zróżnicowane trasy. Do roweru szosowego endurance można również zamontować dodatkowe akcesoria typu bagażnik. Podczas górskich tras dobrym wyborem również będzie rower o bardziej komfortowej geometrii lub szosa typu endurance. Rower szosowy endurance bardzo dobrze sprawdzi się również na nawierzchniach słabszej jakości. Dzięki temu, że w długodystansowym rowerze szosowym jest delikatnie szersza opona i mniej wyścigowa pozycja, rower ten świetnie poradzi sobie również na odcinkach szutrowych. W naszym sklepie znajdziesz rowery aero najwyższej jakości i o najnowszych standardach.

Rowery szosowe Kraków

Rowery szosowe to nie tylko świetna opcja dla osób jeżdżących zawodowo, ale również dla początkujących pasjonatów, którzy szukają przygód i chcą eksplorować nowe tereny. Rowery szosowe stają się coraz bardziej popularne. W dodatku są produkowane w różnych wydaniach, dzięki czemu każdy może mieć rower dostosowany do swoich potrzeb. W zależności od potrzeb można dobrać odpowiedni typ roweru szosowego. Modele rowerów szosowych dzielą się na posiadające aerodynamiczne kształty oraz te z mniej sportową geometrią. Rower szosowy endurance wyróżnia się przede wszystkim wygodną geometrią i specjalnym kształtem, dzięki którym możemy pokonywać kilometry z większą przyjemnością. Rower szosowy endurance to idealny wybór do długiej jazdy. Chcąc skupić się na lepszych osiągach dobrym wyborem będzie zakup sprzętu z wykorzystaniem najlepszych technologii. Karbonowa rama, elektroniczne przerzutki czy system tubeless - to tylko jedne z wielu technologii, które oferuje nam branża rowerowa. Nowe rowery szosowe endurance są wyposażone w najnowsze technologie. Modele długodystansowe cechują się zupełnie inną budową ram, niż w przypadku klasycznych rowerów szosowych. Dzięki specjalnej budowie ramy roweru szosowego endurance, pozycja staje się dużo mniej agresywna, a bardziej wygodna. Jednym z najlepszych rowerów szosowych endurance jest rower szosowy Giant Defy. Ważnym elementem roweru endurance są koła. W przypadku rowerów z serii Defy, niektóre modele są wyposażone w koła karbonowe z wysokim stożkiem. Rower szosowy endurance spełnia swe zadanie głównie na długich dystansach i górskich trasach.

Aktywne filtry

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło