Dziecięce

Rowery dziecięce Kraków

Wybór roweru to wbrew pozorom poważna decyzja. Obecnie rynek rowerowy jest na tyle rozwinięty, że może zaoferować nam wiele różnych typów rowerów. W naszym sklepie rowerowym znajdziemy między innymi rowery damskie, rowery górskie, rowery szosowe czy coraz bardziej popularniejszy typ roweru, czyli rower elektryczny. Pierwszą i jedną z najważniejszych rzeczy, które musimy określić podczas zakupu roweru to jego typ i sposób, w jaki będziemy korzystać z roweru. Jeśli zamierzamy używać roweru do poruszania się po mieście najlepszym wyborem będzie rower miejski lub właśnie rower elektryczny, dzięki któremu dużo mniej zmęczymy się przykładowo jadąc do pracy. Do wycieczek turystycznych najlepiej sprawdzi się rower trekkingowy lub coraz bardziej popularny rower gravelowy. Tego typu rowery możemy dodatkowo wyposażyć w akcesoria rowerowe niezbędne do wycieczek, takie jak bagażnik czy błotniki rowerowe. Nadal ogromną popularnością cieszy się rower górski, który jest cały czas bardzo uniwersalnym typem roweru. Rower mtb wykorzystamy do eksplorowania leśnych ścieżek, ale także bez problemu możemy poruszać się nim po mieście. Dla miłośników jazdy po szosach dedykowane są rowery szosowe, zarówno te typu endurance, jak również typowo wyścigowe. Sklep rowerowy Kraków Nasz sklep rowerowy oferuje rowery Giant i Liv. To firma z ogromnym doświadczeniem działająca na rynku rowerowym od 1972 roku. Nasz sklep rowerowy w Krakowie posiada bogatą ofertę rowerów dostosowanych do każdego użytkownika. W naszym asortymencie można znaleźć rowery szosowe, rowery mtb, miejskie, elektryczne i dziecięce. Oprócz rowerów Giant posiadamy również rowery damskie marki Liv, które zostały zaprojektowane z myślą o kobietach. Szukasz niezawodnego roweru, który zaspokoi wszystkie Twoje oczekiwania? Sprawdź co oferuje nasz sklep rowerowy Giant Kraków, a z pewnością znajdziesz rower dla siebie.

Rowery dla dzieci

Rowery dziecięce są przeznaczone do różnych grup wiekowych, a wybór odpowiedniego roweru dziecięcego zależy od wzrostu dziecka. Rower pozwala dziecku na rozwój koordynacji ruchowej i obcowanie z przyrodą. Początki jazdy na rowerze najczęściej zaczynają się na rowerku biegowym. Już taka forma aktywności uczy równowagi dziecka.

Rower dziecięcy - jaki wybrać?

Przy zakupie roweru dziecięcego należy zwrócić uwagę przede wszystkim na rozmiar roweru. Rowery dziecięce przeznaczone są z reguły do rekreacyjnych wycieczek i nauki jazdy. Bardzo często w rowerach dla dzieci można spotkać kółka boczne. Są one po, aby dziecko mogło zachować równowagę podczas jazdy. Wybierając rower dziecięcy powinniśmy kierować się przede wszystkim wysoką jakością oraz bezpieczeństwem. Rower typu dziecięcego najczęściej jest skonstruowany na aluminiowej ramie. Warto mieć na uwadze fakt, że wybór roweru zależy od możliwości dziecka. Dość popularnym sposobem na naukę jazdy jest zamontowanie tzw. kijka, który dużo bardziej uczy równowagi niż kółeczka boczne. Dla najmłodszych dzieci polecamy rowerek biegowy. Rowery dziecięce pozwalają najmłodszym aktywnie i zdrowo spędzić czas. Dla starszych dzieci przeznaczone są rowery młodzieżowe, które najczęściej występują na kole 24". O tym jaka wielkość roweru będzie odpowiednia zależy nie tylko od wzrostu, ale również umiejętności dziecka. Nie wiesz jaki wybrać rower? Przede wszystkim warto wybrać rower sprawdzonej i renomowanej firmy. W przypadku marki Giant mamy pewność wysokiej jakości i możliwości bezproblemowego rozwiązywania potencjalnych problemów gwarancyjnych.

Aktywne filtry

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło