Elektryczne górskie

Rowery elektryczne Kraków

Jazda rowerem musi być przede wszystkim przyjemnością i dobrą zabawą. Na rowerach elektrycznych zagwarantowane jest jedno i drugie. Rower elektryczny jest świetną opcją dla osób chcących podróżować rowerem bez ograniczeń. Wspomaganie przez rower elektryczny daje większe możliwości i dodatkowo odciąża Twoje mięśnie. Dzięki niemu możesz zaoszczędzić wiele czasu w drodze do pracy, ale też wybierać się na znacznie dłuższe weekendowe wycieczki. Rower elektryczny to nie tylko duże ułatwienie podczas długich wycieczek rowerowych, ale przede wszystkim zdecydowanie więcej możliwości na trasie. Na rowerze elektrycznym możemy dojechać w miejsca, w które dotarcie tradycyjnym rowerem mogłoby okazać się zbyt trudne lub praktycznie niemożliwe. Rowery elektryczne są więc świetnym sposobem na eksplorowanie trudno dostępnych miejsc. Rowery elektryczne górskie bardzo dobrze sprawdzą się również podczas jazdy w bike parkach.

Rowery elektryczne damskie

Są również rowery elektryczne przystosowane specjalnie dla kobiet. Rower elektryczny damski może być świetną alternatywą dla samochodu i komunikacji miejskiej podczas dojazdu do pracy czy załatwianiu spraw na mieście. Są one przystosowane specjalnie aby spełniały wszystkie oczekiwania kobiet i były jak najbardziej komfortowe do przemieszczania się. Rowery elektryczne damskie to również coraz bardziej popularne rowery do eksplorowania górskich szlaków. Rowery damskie przystosowane anatomicznie do kobiecej budowy pozwalają zachować większą kontrolę i czuć się pewnie na szlaku.

Rower ze wspomaganiem elektrycznym

Mimo, że ceny rowerów elektrycznych są wyższe od klasycznych rowerów, to rowery elektryczne cieszą się dużym zainteresowaniem. Wybór elektrycznego roweru to szereg wielu ważnych pytań. Jeśli zastanawiasz się jak wybrać rower elektryczny, odwiedź nasz sklep i zapytaj obsługę o pomoc. Nasi sprzedawcy pomogą dopasować rower elektryczny. Zasięg rowerów elektrycznych jest na tyle duży, że wystarczy na przejechanie niemal 100 km. Rowery z napędem elektrycznym posiadają silnik elektryczny, który wspomaga do prędkości 25km/h. W naszym sklepie posiadamy tylko markowe rowery elektryczne marki Giant i Liv. Standardowo rowery elektryczne są cięższe niż tradycyjny rower z powodu dodatkowego obciążenia jaki generuje bateria i silnik. Rowery elektryczne posiadają również mocniejsze komponenty. W naszej ofercie posiadamy również modele rowerów elektrycznych dla kobiet. Rowery damskie elektryczne różnią się przede wszystkim geometrią ramy oraz komponentami skrojonymi pod kobiecą anatomię. Ceny rowerów elektrycznych zaczynają się od 11 tysięcy. Dzięki wyświetlaczowi możemy mieć wgląd w to jak jeździ rower elektryczny i w jaki zasięg możemy nim pokonać. Dzięki silnikowi elektrycznemu jazda rowerem elektrycznym jest łatwiejsza. Ze względu na mnogość trybów wspomagania możemy dostosować moc wspomagania. Ile kilometrów może przejechać elektryczny rower? Z czego wynika korzyść roweru elektrycznego? Przede wszystkim możemy pokonać nim więcej kilometrów w trudnym terenie przy mniejszym poziomie kondycyjnym niż w przypadku roweru tradycyjnego. Wpadnij do naszego sklepu wybrać najlepszy rower dla siebie. Moc na trasie zapewnia silnik elektryczny. Silnik elektryczny wspomaga podczas jazdy. Możemy wykorzystać jego siłę podczas stromych podjazdów i innych utrudnień typu silny wiatr.

Jaki rower elektryczny wybrać?

Wybór roweru elektrycznego zależy od tego, w jakim terenie będzie on najczęściej użytkowany. Każdy rodzaj tradycyjnego roweru posiada swój elektryczny odpowiednik. Do dojazdów do pracy oraz przemieszczania się po mieście najlepiej sprawdzi się rower elektryczny miejski. Rower elektryczny miejski posiada mniejszą objętość baterii oraz mniejszą moc silnika. Dodatkowo najczęściej miejskie rowery elektryczne posiadają dodatkowe wyposażenie w postaci połączonego z silnikiem elektrycznym oświetlenia. Ponadto posiadają one potrzebne do przewożenia sakiew bagażniki. Dla kogo dobrym wyborem będzie rower elektryczny górski? Przede wszystkim dla osób, które nie boją się wymagających wypraw na górskich szlakach. Rower elektryczny górski ze względu na większą pojemność baterii i mocny silnik, dadzą radę podczas całodniowych wycieczek w trudnym terenie.

Aktywne filtry

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło