SALON SPORT ATTACK - ROWERY GIANT KRAKÓW

Salon rowerowy Sport Attack znajduje się w Krakowie przy ulicy Armii Krajowej 6. Natomiast pod adresem www.SportAttack.pl prowadzimy sklep internetowy. W ofercie posiadamy szeroki wybór rowerów i części cieszącej się zaufaniem na całym świecie firmy Giant. Oprócz rowerów znajdziesz u nas odzież, amortyzatory, ramy czy różnego typu akcesoria rowerowe i części. W salonie prężnie działa także serwis.


Jesteśmy szczęśliwie uzależnieni...

...na szczęście to pozytywne uzależnienie

Sport jest naszą największą pasją. Realizujemy ją, biegając, chodząc po górach, grając w piłkę, a przede wszystkim, jeżdżąc na rowerze. Każdy z nas ma kilka swoich "maszyn" – rowery górskie, szosowe, miejskie itd. Dla nas rower to coś więcej niż tylko przyjemny i zdrowy środek lokomocji. To sposób na wyrażanie siebie. Podobnie czuje wielu naszych klientów.

Od 2004 roku prowadzimy sklep rowerowy w Krakowie. Dzięki temu również w pracy mamy stały kontakt z tym, co kochamy. Realizujemy się, pomagając innym w wyborze najlepszych rowerów. To właśnie w salonie Sport Attack wiele osób załapało rowerowego bakcyla. Jesteśmy dumni, że od początku naszej działalności zaufało nam kilka tysięcy rowerzystów – zarówno tych początkujących, jak i tych doświadczonych.

_______________________________________________________________________________________________

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 11:00 - 19:00
sobota: 10:00 - 15:00
niedziela: nieczynne


Pasją załogi naszego sklepu jest sport. Szczególnie kochamy rowery Giant. Ponieważ sami na nich jeździmy, doskonale znamy prawa, jakie rządzą dynamiką ich jazdy czy wyprawami na długich dystansach. Sprawdzamy w praktyce rowery górskie, szosowe, trekkingowe i elektryczne. Wiemy, jak je konserwować i naprawiać oraz jak chronić swoje ciało podczas jazdy. Dlatego też nasz sklep rowerowy oferuje wszystko, co może poprawić Twój komfort jazdy, jej bezpieczeństwo oraz zapewnić Ci najlepsze wyniki na trasie. Jeśli nie znajdziesz w ofercie produktu, który Cię interesuje, zadzwoń do nas lub napisz, a postaramy się sprowadzić go dla Ciebie. Czekamy na kontakt!

Kontakt:

Sklep stacjonarny:

Sklep internetowy:


Serwis:

Formularz kontaktowy

Dane firmowe:

Sport Attack S.C.
Giant Clepardia
ul. Mackiewicza 14
31-214 Kraków

NIP: 637-21-36-992
REGON: 120814072

Pracujemy:

  • poniedziałek - piątek: 11:00 - 19:00
  • sobota: 10:00 - 15:00
  • niedziela: nieczynne

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło