Aero

Rowery szosowe Kraków

Rower szosowy to nie tylko rower dla osób jeżdżących zawodowo, ale również świetna opcja dla rowerzystów chcących jeździć rekreacyjnie. Szosa daje ogromne możliwości eksplorowania najdalszych zakątków. Jeśli chcesz spędzać godziny na siodełku i poznawać kolejne coraz dalsze tereny – w ofercie naszego sklepu z pewnością znajdziesz odpowiedni dla siebie rower szosowy. Rowery szosowe Giant to zarówno rowery aero, rowery wyścigowe, jak i typu endurance i gravel, na których jazda jest bardziej komfortowa. Sprawdź ofertę rowerów szosowych w naszym sklepie rowerowym w Krakowie i wybierz odpowiedni dla siebie!

Rowery szosowe aero

Rowery szosowe to nie tylko świetna opcja dla osób jeżdżących zawodowo, ale również dla początkujących pasjonatów, którzy szukają przygód i chcą eksplorować nowe tereny. Rowery szosowe stają się coraz bardziej popularne. W dodatku są produkowane w różnych wydaniach, dzięki czemu każdy może mieć rower dostosowany do swoich potrzeb. W zależności od potrzeb można dobrać odpowiedni typ roweru szosowego. Modele rowerów szosowych dzielą się na posiadające aerodynamiczne kształty oraz te z mniej sportową geometrią. Rower szosowy aero wyróżnia się przede wszystkim sztywnością i specjalnym kształtem, dzięki którym możemy szybciej pokonywać kilometry z większą wydajnością. Rower szosowy aero to idealny wybór do długiej jazdy. Chcąc skupić się na lepszych osiągach dobrym wyborem będzie zakup sprzętu z wykorzystaniem najlepszych technologii. Karbonowa rama, elektroniczne przerzutki czy system tubeless - to tylko jedne z wielu technologii, które oferuje nam branża rowerowa. Nowe rowery aero są wyposażone w najnowsze technologie. Modele aero cechują się zupełnie inną budową ram, niż w przypadku klasycznych rowerów szosowych. Dzięki specjalnej budowie ramy roweru aero, opór powietrza jest mniej odczuwalny. Jednym z najszybszych rowerów szosowych aero jest rower szosowy aero Giant Propel. Ważnym elementem roweru aero są koła. W przypadku rowerów z serii Propel, wszystkie modele są wyposażone w koła karbonowe z wysokim stożkiem. Aerodynamiczny rower szosowy spełnia swe zadanie głównie na płaskich odcinkach

Jaki rower szosowy aero wybrać?

Wybór roweru szosowego zależy od tego, jak planujemy go użytkować oraz w jakim ukształtowaniu terenu. Na płaskie, szybkie trasy dobrym i rozsądnym wyborem jest rower szosowy aero. Karbonowa rama aero dzięki aerodynamicznym kształtom jest w stanie zyskać wiele sekund przewagi na wietrznych, płaskich odcinkach. Do roweru aero można również zamontować dodatkową przedłużkę kierownicy, czy tzw. lemondkę. Podczas górskich tras lepszym wyborem będzie rower o bardziej komfortowej geometrii lub szosa typu endurance. Rower szosowy endurance bardzo dobrze sprawdzi się również na nawierzchniach słabszej jakości. Dzięki temu, że w długodystansowym rowerze szosowym jest delikatnie szersza opona i mniej wyścigowa pozycja, rower ten świetnie poradzi sobie również na odcinkach szutrowych. W naszym sklepie znajdziesz rowery aero najwyższej jakości i o najnowszych standardach.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło