Wyścigowe

Rowery szosowe Kraków

Rower szosowy to nie tylko rower dla osób jeżdżących zawodowo, ale również świetna opcja dla rowerzystów chcących jeździć rekreacyjnie. Szosa daje ogromne możliwości eksplorowania najdalszych zakątków. Jeśli chcesz spędzać godziny na siodełku i poznawać kolejne coraz dalsze tereny – w ofercie naszego sklepu z pewnością znajdziesz odpowiedni dla siebie rower szosowy. Rowery szosowe Giant to zarówno rowery wyścigowe, jak i typu endurance i gravel, na których jazda jest bardziej komfortowa. Sprawdź ofertę rowerów szosowych w naszym sklepie rowerowym w Krakowie i wybierz odpowiedni dla siebie!

Rowery szosowe Giant

Rowery szosowe to nie tylko świetna opcja dla osób jeżdżących zawodowo, ale również dla początkujących pasjonatów, którzy szukają przygód i chcą eksplorować nowe tereny. Rowery szosowe stają się coraz bardziej popularne. W dodatku są produkowane w różnych wydaniach, dzięki czemu każdy może mieć rower dostosowany do swoich potrzeb. W zależności od potrzeb można dobrać odpowiedni typ roweru szosowego. Modele rowerów szosowych dzielą się na posiadające aerodynamiczne kształty oraz te z mniej sportową geometrią. Rower szosowy wyróżnia się przede wszystkim lekkością, dzięki której możemy pokonywać kilometry z większą wydajnością. Rower szosowy to idealny wybór do długiej jazdy. Chcąc skupić się na lepszych osiągach dobrym wyborem będzie zakup sprzętu z wykorzystaniem najlepszych technologii. Karbonowa rama, elektroniczne przerzutki czy system tubeless - to tylko jedne z wielu technologii, które oferuje nam branża rowerowa.

Jaki rower szosowy wybrać?

Wybór roweru szosowego zależy od tego, jak planujemy go użytkować oraz w jakim ukształtowaniu terenu. Na płaskie, szybkie trasy dobrym i rozsądnym wyborem jest rower szosowy aero. Dzięki aerodynamicznym kształtom można zyskać wiele sekund przewagi na wietrznych, płaskich odcinkach. Podczas górskich tras lepszym wyborem będzie rower o bardziej komfortowej geometrii lub szosa typu endurance. Rower szosowy endurance bardzo dobrze sprawdzi się również na nawierzchniach słabszej jakości. Dzięki temu, że w długodystansowym rowerze szosowym jest delikatnie szersza opona i mniej wyścigowa pozycja, rower ten świetnie poradzi sobie również na odcinkach szutrowych. Dla miłośników kolarskich ustawek i dynamicznej jazdy, dobrym rozwiązaniem będzie rower szosowy o wyścigowej geometrii. W kolekcji rowerów szosowych Gianta takim modelem jest rower Giant TCR. Jest to lekka, karbonowa szosówka o bardziej agresywnych kształtach. Dzięki sztywnej konstrukcji ramy Giant TCR bardzo dobrze przyspiesza, a także sprawdzi się podczas wspinaczek. Szosowe rowery wyścigowe cechują się niską wagą oraz bardziej agresywną pozycją.

Aktywne filtry

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło