Akcesoria

Akcesoria rowerowe Kraków

Odpowiednio dobrane akcesoria rowerowe sprawiają, że jesteśmy w stanie w maksymalnym stopniu wykorzystać potencjał roweru. A co najważniejsze - ułatwiają korzystanie z niego. Wszelkiego rodzaju oświetlenie, błotniki, bagażnik i wiele innych sprawiają, że rower staje się kompletnym środkiem transportu. Akcesoria rowerowe to również wszystko to, co potrzebne w nagłych i niespodziewanych sytuacjach podczas jazdy. Często podczas trasy trafia się sytuacja, w której przydałaby się pompka rowerowa lub multitool, którym szybko naprawimy drobną usterkę. Jazda na rowerze jest nieprzewidywalna, dlatego warto mieć pod ręką zestaw najbardziej potrzebnych akcesoriów i narzędzi rowerowych. Dzięki akcesoriom rowerowym możemy jeszcze lepiej przygotować się do jazdy, czy na coraz bardziej popularny bikepacking. Bagażnik rowerowy i torba na bagażnik rowerowy to idealny sposób na przygotowanie swojego roweru do wyprawy.

Niezbędne akcesoria roweru - oświetlenie rowerowe

Chcąc być widocznym i bezpiecznym na drodze nie można zapomnieć o oświetleniu rowerowym. Nie ważne czy jeździmy latem czy zimą - oświetlenie rowerowe powinno być nieodzownym elementem naszego roweru. Aby być bezpiecznym na drodze Twoja lampka rowerowa nie musi mieć ogromnych wartości lumenów, najważniejsze abyś Ty był widoczny. Jeśli natomiast planujesz bardziej poważną jazdę po zmroku, warto przemyśleć zakup mocniejszej lampki rowerowej. Na co warto zwrócić uwagę wybierając oświetlenie rowerowe? Przede wszystkim lampki rowerowe warte uwagi powinny być ładowane poprzez kabel USB, co zdecydowanie ułatwia korzystanie z nich. Oprócz tego warto zwrócić uwagę czy są wodoodporne i posiadają wiele trybów świecenia.

Przydatne akcesoria dla kolarzy

Swój rower możemy wyposażyć w wiele więcej akcesoriów niż tylko bagażnik rowerowy i błotniki. W naszym sklepie znajdziesz akcesoria rowerowe takie jak sakwy rowerowe, liczniki rowerowe, koszyki na bidon, bidony na napoje oraz wiele innych. Jednymi z najbardziej potrzebnymi rzeczami, które są niezbędne na trasie to pompka do roweru. Najlepiej jest zainwestować w pompkę stacjonarną oraz przenośną, którą możemy zabrać ze sobą na wycieczkę. Akcesoria rowerowe warto spakować w bezpieczne miejsce. Aby komfortowo spakować niezbędne gadżety rowerowe, warto pokusić się o zakup plecaka rowerowego lub sakwy. W naszej ofercie posiadamy plecaki rowerowe z wbudowanym bukłakiem. Oprócz tego posiadamy również różnego rozmiaru torby rowerowe, torby podsiodłowe, sakwy na bagażnik. Dobieramy je w zależności od tego ile ekwipunku chcemy spakować.

Aktywne filtry

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło