• Nowy

Koła szosowe Cadex 36 Disc bezdętkowe

11 499,00 zł
Brutto

Zestaw kół CADEX 36 przygotowanych pod system bezdętkowy to wszechstronne, lekkie koło kompozytowe, stworzone z myślą o maksymalizacji osiągów w realnym świecie. Obręcz wykonana w technologii Hookless o optymalnej szerokości 22,4 mm. i wysokości stożka 36 mm. zapewnia niezrównane przyspieszenie i efektywność na podjazdach. Dzięki kołom CADEX 36 odczujesz pewność prowadzenia na zjazdach i w zróżnicowanym terenie.

Ilość
Czekamy na dostawę

 

Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

 

Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

 

Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Dane techniczne;

  • Precyzyjny i wzmocniony układ, w którym włókna węglowe umieszczane są w miejscach, które tego wymagają. Dzięki temu tworzy on mocną i sztywną strukturę obręczy o wadze zaledwie 1302 gramów.

  • Technologia Dynamic Balanced Lacing zapewnia sztywniejsze, bardziej wydajne koło z doskonałym przenoszeniem mocy.

  • Szprychy CADEX aero z włókna węglowego o wysokiej wytrzymałości na rozciąganie minimalizują boczne ugięcie, zapewniają dużą wydajność podczas przyspieszania i na podjazdach.

  • Optymalna szerokość obręczy 22,4 mm. zapewnia zwiększoną rzeczywistą powierzchnię opony, dzięki czemu możemy odczuć lepszą trakcję, amortyzację nierówności, pewniejsze prowadzenie i mniejsze zmęczenie rowerzysty.

  • Technologia obręczy Hookless charakteryzuje się szeroką wewnętrzną obręczą i trwałą strukturą z włókna węglowego tworzy bardziej okrągły kształt opony, dzięki czemu zyskujemy doskonałą przyczepność, świetne prowadzenie, oraz dodatkowe wsparcie ścian bocznych podczas pokonywania zakrętów, a wszystko to bez zwiększenia wagi obręczy.

  • Precyzyjnie wytworzona piasta R1-C30 o niskim współczynniku tarcia znacznie zmniejsza obciążenie łożysk. Wyposażona jest w łożyska ceramiczne, które dodatkowo zwiększają wydajność oferując niższy opór toczenia i 1,5 razy płynniejszą jazdę od łożysk stalowych.

Specyficzne kody

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło