serwis rowerowy

Serwis rowerowy Kraków - przegląd rowerów
ZAREJESTRUJ RAMĘ NA OFICJALNEJ STRONIE GIANT


Posiadaczom dwóch kółek oferujemy profesjonalny i kompleksowy serwis rowerowy Kraków, jakim obejmujemy zarówno rowery GIANT, jak i wiele innych modeli. Jest to idealna propozycja dla tych, którzy chcą przygotować swoje maszyny przed nadchodzącym sezonem lub dla tych którzy chcą tchnąć trochę życia w swój wysłużony sprzęt. Nasi fachowcy zadbają by Twój rower wrócił do formy!

Przegląd podstawowy roweru obejmuje: regulację przerzutek (komplet), regulację hamulców (komplet), czyszczenie i konserwację napędu, sprawdzenie i dokręcenie połączeń śrubowych, kontrolę i uzupełnienie ciśnienia w oponach. (dotyczy także rowerów na przegląd gwarancyjny niezakupionych w naszym sklepie).
Przegląd rozszerzony, jakiemu poddajemy rowery szosowe, turystyczne, rowery górskie i pozostałe obejmuje: regulację przerzutek (komplet), regulację hamulców (komplet), czyszczenie i konserwację napędu, sprawdzenie i dokręcenie połączeń śrubowych, kontrolę i uzupełnienie ciśnienia w oponach oraz centrowanie kół, wymianę linek i pancerzy, wymianę klocków hamulcowych (komplet), podstawową konserwację amortyzatora, przegląd i konserwację sterów, łożysk i piast.

Serwis amortyzatorów

Nasz serwis rowerowy Kraków gwarantuje Ci szybką i profesjonalną naprawę oraz konserwację amortyzatorów. Zajmujemy się między innymi pełnym serwisem amortyzatorów, w które wyposażone są rowery GIANT oraz modele innych producentów. Usługa obejmuje wymianę kompletu uszczelek, oleju i smarów. Oferujemy również wymianę uszkodzonych podzespołów, ich montaż do roweru, czyszczenie i konserwację oraz indywidualne ustawienie parametrów tłumika. Dzięki wykorzystywaniu oryginalnych części jakość serwisu jest zawsze na najwyższym poziomie. Serwisujemy amortyzatory: Rock Shox, Marzocchi, Fox, Manitou, Sr Suntour, RST.
Serwis układu hamulcowego (SHIMANO, AVID, HAYES, HOPE, TEKTRO, PROMAX, SRAM)


Jeśli masz problemy z hamulcami hydraulicznymi, my Ci pomożemy. Nasi wyspecjalizowani serwisanci pomogą w takich problemach jak: odpowietrzenie układu, wymiana klocków hamulcowych, wymiana oleju, skracanie przewodów hydraulicznych oraz wiele innych usług. Zajmujemy się serwisem hamulców: Shimano, Avid, Tektro, Magura, Hayes, Formula, Promax, Hope, Sram. Dzięki naszym usługom rowery zyskują pełną sprawność i są bezpieczne. Pracujemy tylko z użyciem profesjonalnych narzędzi oraz na oryginalnych częściach, co gwarantuje najwyższą jakość naszych usług.

Serwis rowerowy Kraków

- cena serwisu uzgadniana jest każdorazowo przed wykonaniem usługi i zależna jest od nakładu pracy.

- w cenę naprawy nie jest wliczony koszt części użytych przy naprawie.

- ceny są cenami brutto i zawierają podatek VAT 8%.

- czynności nieujęte w cenniku rozliczane są według stawki za roboczo godzinę tj. 100 zł. rbg

- rower do serwisu przyjmujemy wyłącznie w stanie czystym. Za mycie roweru dolicza się do 60 zł, jednak Serwis zastrzega sobie prawo do nieprzyjęcia zbyt brudnego roweru.

- nieodebranie roweru w terminie skutkuje naliczeniem opłaty dodatkowej w wysokości 10zł / dzień

W związku z ograniczonymi możliwościami magazynaowymi, zastrzegamy sobie prawo do nieprzyjęcia roweru w danym momemncie , za co z góry przepraszamy. Prosimy zatem o kontakt telefoniczny/osobisty przed przyjazdem w celu ustalenia możliwości terminowych.

Istnieje możliwość rezerwacji terminu , pod warunkiem wpłacenia zaliczki na poczet naprawy, która zostanie rozliczona w momencie odbioru roweru z serwisu po wykonanej usłudze.

Rezerwacja wymaga wcześniejszej wizyty z rowerem w celu określenia zakresu napraw.

NR KONTAKTOWY DO SERWISU: 601 458 799

Cennik przeglądu gwarancyjnego:

- Rowery sztywne z amortyzatorem przednim bez kąpieli olejowej 120 zł (w cenie poza standardowym przeglądem gwarancyjnym jest serwis smarujący amortyzatora przedniego, którego standardowa cena wynosi 60 zł)

Talon, Tempt, Roam, Rove, Flourish itp

Dodatkowo 40 zł za sztycę w Fathomie itp

Rowery szosowe 100 zł

Rowery zawieszone Full Suspension 100 zł

cena bez sztycy, amora, dampera, zawiasu

- Pakiet p. Gwar + sztyca + amor + damper 280 zł

- Pakiet p. Gwar + sztyca + amor + damper + zawias 380 zł

Rowery elektryczne 120 zł BEZ AMORTYZATORÓW

(w cenie jest pełna diagnostyka komputerowa silnika i baterii, kalibracja czujników, aktualizacja do najnowszej wersji oprogramowania)

- Pakiet p. Gwar + sztyca + amor + damper 300 zł

- Pakiet p. Gwar + sztyca + amor + damper + zawias 400zł

Podane ceny obowiązują dla rowerów zakupionych w naszym salonie GIANT Armi Krajowej, zlokalizowanym w Krakowie przy ul. Mackiewicza 14. W przypadku rowerów pochodzących z innego źródła, nie przygotowanych do użytkowania przez naszych mechaników doliczamy opłatę 60 zł , wynikającą z konieczności wykonania dodatkowych czynności serwisowych , niezbędnych do rzetelnego wykonania usługi. Rowery zakupione u nas posiadają ciągłość serwisową odnotowaną w kartotekach programu serwisowego, co z kolei w zancznym stopniu ułatwia naszą pracę zarówno w kwestii ustalenia prawidłowości interwałowej, jak i zakresu wykonanych do tej chwili czynności serwisowych.

Cennik usług:

- PODSTAWOWY PRZEGLĄD ROWERU - 80-100zł

- PEŁNY PRZEGLĄD ROWERU - 180-250zł

- PRZYGOTOWANIE NOWEGO ROWERU DO JAZDY (ZAKUP W SKLEPIE INTERNETOWYM, MARKECIE) - 120-150zł

- REGULACJA PRZERZUTEK I HAMULCÓW (PRZÓD + TYŁ) - 50-80zł

- CENTROWANIE KOŁA - 15-35zł

- WYMIANA DĘTKI LUB OPONY PRZÓD - 20zł

- WYMIANA DĘTKI LUB OPONY TYŁ - 25-70zł

- WYMIANA KLOCKÓW HAMULCOWYCH + REGULACJA - 15-25zł

- WYMIANA LINKI HAMULCA LUB PRZERZUTKI + REGULACJA - 20zł

- WYMIANA HAMULCA V-BRAKE PRZÓD LUB TYŁ + REGULACJA - 20-30zł

- WYMIANA PŁYNU HAMULCOWEGO (JEDNO KOŁO) - 50zł

- WYMIANA DŹWIGNI HAMULCA LUB PRZERZUTKI + REGULACJA - 25-70zł

- WYMIANA PRZERZUTKI PRZÓD + REGULACJA - 25zł

- WYMIANA PRZERZUTKI TYŁ + REGULACJA - 25zł

- PRZEPUSZCZANIE PANCERZY PRZEZ RAMĘ (SZT.) - 10-25zł

- WYMIANA MECHANIZMU KORBOWEGO - 30zł

- WYMIANA WOLNOBIEGU LUB KASETY - 15zł

- NAPRAWA STERÓW KIEROWNICY - 20zł

- NAPRAWA PIASTY KOŁA PRZÓD - 30zł

- NAPRAWA PIASTY KOŁA TYŁ - 30-50zł

- WYMIANA ŁAŃCUCHA - 10zł

- WYMIANA WIDELCA PRZÓD - 50zł

- WYMIANA SUPORTU - 40-55zł

- WYMIANA MOSTKA LUB KIEROWNICY - 20-50zł

- PRZEPLATANIE KOŁA - 50zł

- MYCIE NAPĘDU - 20-60zł

- SMAROWANIE NAPĘDU - 5zł

Podane powyżej ceny z widełkami są spowodowane mnogością rozwiązań w nowoczesnych rowerach. Skutkuje to różnym stopniem skomplikowania oraz czasem pracy. W szczególnych wypadkach (np bardzo zapieczony suport, zapieczone/ukręcone śruby itp) czas naprawy znacznie się wydłuża, wówczas mechanicy rozliczają pracę na podstawie czasu niezbędnego do wykonania danej naprawy.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ZAREJESTRUJ RAMĘ NA OFICJALNEJ STRONIE GIANTNowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło