• Nowy
GIANT 2021 Revolt Advanced 1 L Concrete

GIANT 2021 Revolt Advanced 1 M Concrete

12 499,00 zł
Brutto

Specjalnie zaprojektowana geometria do jazdy po szutrze, z lekką ramą kompozytową, Revolt Advanced to doskonały sposób na pokonywanie nowych granic w zmiennym terenie. Kompozytowy widelec pochłania nierówności, a sztyca D-Fuse i kierownica Contact XR D-Fuse pochłaniają wstrząsy i wibracje. Rama jest zintegrowana z hamulcami tarczowymi i ma prześwit na opony do 45 mm, dzięki czemu możesz pokonywać każde nierówności. Dodatki, takie jak osłona dolnej rury X-Defender i inteligentny system mocowania bagażników i akcesoriów, zapewniają komfort i przewagę podczas jazdy po szutrze.

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Przygotuj się na kruszenie żwiru. Dzięki lekkiej, wytrzymałej ramie kompozytowej, dużemu prześwitowi na opony i płynnej jeździe, Revolt Advanced pozwala jeździć dalej i szybciej na wyboistych drogach, żwirze lub błocie.

Zaprojektowany na podstawie lekkiej ramy kompozytowej Advanced z geometrią na szutry, aby można było ruszać w długie, trudne trasy, mając większą kontrolę i mniej się męcząc. Kompozytowy widelec wygładza wyboje, a sztyca D-Fuse i kierownica Contact XR D-Fuse tłumią wstrząsy i drgania. Rama pozwala na zastosowanie hamulców tarczowych i ma prześwit na większe opony do 45c, więc można po prostu płynąć nad dziurami i nierównościami. Jeśli dodać do tego przemyślne elementy ramy, takie jak osłona rury dolnej X-Defender i system Smart Mount System do bagażnika i błotnika, to otrzymamy wszystko, czego potrzeba, by ruszać na szutrowe przygody.

GŁÓWNE KORZYŚCI

Wszechstronna geometria na szuter

Geometria do jazdy po szutrze zapewnia pozycję endurance i krótsze tylne widełki. Rezultat to precyzyjne prowadzenie, zwrotność i kontrola we wszystkich sytuacjach, od wspinaczek na pedałach po zjazdy wyboistymi gruntowymi drogami.

Precyzyjna amortyzacja

Nowa, innowacyjna kierownica Contact XR D-Fuse oraz sztyca D-Fuse działają jako system, pochłaniając wstrząsy bez kompromisów w kwestii sztywności niezbędnej do agresywnej jazdy szosowej. Większy prześwit ramy na opony 45c o dużej objętości, pozwalające wygładzać nierówne drogi czy trasy szutrowe albo gruntowe.

Wszechstronna wydajność

Rama z kompozytów Advanced pozwala maksymalnie wykorzystać siłę pedałowania przy zachowaniu wszechstronności, dzięki czemu Revolt Advanced zapewnia płynną, szybką jazdę na zróżnicowanych nawierzchniach.

 
 

Dokładny opis:

https://www.giant-bicycles.com/pl/revolt-advanced-1

 

2102009105
1 Przedmiot

Opis

Rok modelowy
2021

Specyficzne kody

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło