PRACA W SPORT ATTACK

Ekipa Sport Attack to grupa młodych ludzi łączących pasję do kolarstwa i aktywny tryb życia z pracą w salonie rowerowym.
Chcesz do nas dołączyć?
Obecnie poszukujemy osób na dwa stanowiska.
Zapoznaj się z szczegółowym opisem poniżej i prześlij swoje zgłoszenie.

Poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko:

„serwisant/sprzedawca w sklepie rowerowym SportAttack GIANT”

Wymagania:

  • -Doświadczenie w pracy w serwisie rowerowym - warunek konieczny
  • -Dyspozycyjność (praca na pełny etat)
  • -Komunikatywność
  • -Umiejętność pracy w grupie
  • -Wysoki poziom obsługi
  • -Zorientowanie na klienta
  • -Pasja do rowerów :)
  • -Dokładność i sumienność w wykonywaniu obowiązków

Zakres obowiązków:

  • -Kompleksowa obsługa klientów serwisu/sklepu rowerowego
  • -Dbanie o dobry wizerunek firmy

Oferujemy:

  • -Atrakcyjne wynagrodzenie
  • -Uczestnictwo w fachowych szkoleniach
  • -Ciągłe doskonalenie umiejętności (rozwój branżowy)
  • -Możliwość pracy w komfortowych warunkach
  • -Pracę w doświadczonym, energicznym zespole
  • -Aktywne uczestnictwo w rozwoju firmy

Aplikacje (CV ze zdjęciem oraz list motywacyjny), wraz z nazwą stanowiska prosimy przesyłać na adres mailowy giant@sportattack.pl lub osobiście w naszym salonie rowerowym GIANT przy ul. Armii Krajowej 6 w Krakowie.

Zapraszamy studentów (głównie kierunków ekonomicznych i pokrewnych) do odbycia praktyk studenckich w sklepie rowerowym Sport Attack w Krakowie na stanowisku

„obsługa i marketing sklepu internetowego SportAttack.pl”

Oferujemy:

  • -Szkolenie z zakresu obsługi systemu PrestaShop (najpopularniejszej platformy sklepów online) oraz tworzenia aukcji z wykorzystaniem szablonów w sklepie internetowym na Allegro.pl
  • -Nabycie doświadczenia w zakresie obsługi sklepu internetowego:
    •    => uzupełnianie kolekcji produktów
    •    => tworzenie kampanii reklamowych (PrestaShop, Facebook)
    •    => analityka Google Analytics
    •    => obsługa klienta (mailowo-telefoniczna)
    •    => przygotowanie produktów do wysyłki
  • -Pracę w miłym, młodym zespole
  • -Zapoznanie się z pracą w sklepie sportowym:
    •    => obsługa terminala płatniczego
    •    => obsługa kasy fiskalnej
    •    => obsługa systemu sprzedażowego Subiekt
    •    => współpraca z dystrybutorami
  • -Możliwość wykonywania części pracy zdalnie (po wcześniejszych ustaleniach)
  • -Elastyczny grafik
  • -Atrakcyjne benefity po odbytych praktykach
  • -Możliwość kontynuowania współpracy po odbytych praktykach

Wymagania:

  • -Dyspozycyjność: min. 20h w tygodniu
  • -Czas praktyk: (min. 1 miesiąc)
  • -Sprawne poruszanie się w Internecie (praca głównie przy komputerze)
  • -Sumienność i dokładność w wykonywaniu zadań
  • -Zainteresowanie w branży sportowej – rowerowej

  • -Obsługa sklepu internetowego w systemie PrestaShop oraz na Allegro.pl
  • -Tworzenie, rozszerzanie i aktualizacja bazy produktów w sklepie internetowym oraz na Allegro.pl
  • -Testowanie funkcji sklepu internetowego i wyszukiwanie błędów
  • -Pomoc przy tworzeniu kampanii marketingowych
  • -Obsługa klienta on-line
  • -Przygotowywanie wysyłek