• -25%
  • Nowy
POMPKA LEZYNE HP DRIVE 120 PSI 170 NIEBIESKA

POMPKA LEZYNE HP DRIVE S 120 PSI 170 NIEBIESKA

125,90 zł
94,43 zł Zniżka 25%
Brutto
POMPKA LEZYNE HP DRIVE S 120 PSI 170 NIEBIESKA
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

POMPKA LEZYNE HP DRIVE S 120 PSI 170 NIEBIESKA


Nakładany uchwyt oraz korpus pompki są zintegrowane w kompaktowej obudowie. Kompozytowy uchwyt do montażu pompki na ramę wykonany jest z Composite Matrix.

Max ciśnienie: 120 psi / 8,3 bar
Długość: 170 mm
Waga: 75 g

TECHNOLOGIE:

HP – pompki przystosowane do wysokich ciśnień dzięki zastosowaniu mniejszej średnicy tłoków. Nadają się m.in. do wąskich opon gdzie niezbędne jest wysokie ciśnienie np. rowery szosowe.

ALUMINIUM CONSTRUCTION / Aluminiowa konstrukcja – Aluminium to lekki, wytrzymały materiał, używany do wykonania uchwytu, korpusu, tłoków i wielu innych elementów pompki.

COMPOSITE MATRIX – materiał kompozytowy Composite Matrix jest wzmocnionym materiałem o wysokiej wytrzymałości, używanym zamiast aluminium do produkcji elementów pompek, w celu obniżenia kosztów produkcji.

CNC-MACHINED / Obróbka CNC – Pompka w całości wykonana jest z aluminium obrabianego CNC, co powoduje, że konstrukcja jest niezwykle precyzyjna i trwała.

THREADED CONNECTION – Podwójnie gwintowane zakończenia, pasujące zarówno do dętek typu Presta jak i zaworów Schrader powodują, że połączenie podczas pompowania jest bezpieczne.

Lezyne
LZN-1-MP-HPDR-V2S10
1 Przedmiot

Specyficzne kody

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło