• -10%

Lampki rowerowe Giant Cast 30 Combo

139,00 zł
125,10 zł Zniżka 10%
Brutto
Idealne na codzienne dojazdy do pracy i wieczorne przejażdżki po drogach. Całkowicie nowe światła Cast są kompaktowe, jasne, wytrzymałe i posiadają możliwość ładowania przez USB. Lampki Cast są dostępne w cenie, która nie zrujnuje Twoich finansów

Ilość
Dostępne od ręki!

 

Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

 

Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

 

Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Lampki rowerowe Giant Cast Combo 30

Lampki rowerowe Giant Cast 30 Combo są niezawodnymi akcesoriami, które zapewniają podwyższoną widoczność i bezpieczeństwo podczas jazdy rowerem. Ta kompaktowa i lekka para lampek rowerowych to doskonały wybór dla każdego cyklisty, który ceni sobie jakość, trwałość i wygodę. Lampki rowerowe Giant Cast 30 Combo wyposażone są w mocne diody LED, które generują jasne i intensywne światło. Dzięki temu rowerzysta jest widoczny nawet z daleka, co zwiększa jego bezpieczeństwo na drodze. Dzięki niskiemu zużyciu energii, lampki rowerowe Giant Cast 30 Combo oferują długi czas pracy na jednym ładowaniu. Możesz cieszyć się oświetleniem przez wiele godzin bez konieczności częstego ładowania.

Uniwersalne lampki rowerowe

Giant Cast 30 Combo oferuje różne tryby świecenia, takie jak stałe światło, migające światło i tryb pulsacyjny. Możesz dostosować ustawienia w zależności od warunków drogowych i swoich preferencji. Montaż lampki rowerowej Giant Cast 30 Combo jest niezwykle prosty i nie wymaga żadnych specjalistycznych narzędzi. Wystarczy zamocować lampkę na kierownicy i tylną lampkę na sztycę siodła, a już jesteś gotowy do jazdy.

Dane techniczne:

  • 16 diod COB LED zapewnia 120 kandeli intensywności światła i ponad 180stopni widoczność
  • 2 tryby stałego światła i 3 tryby światła przerywanego abyś mógł dostosowaćświatło do pory dnia i poziomu baterii.
  • Lampka kontrolna zasilania i ładowania wyświetla aktualny stan baterii lubładowania (Zielony 100~30%; Czerwony 30~0%). Klasa wodoszczelności IPX4.
  • Port ładowania Micro-USB z dołączonym kablem micro-USB
  • Gumowy o-ring i różne kształty podkładek montażowych pozwalają nazałożenie lampek na większości sztyc bez użycia dodatkowych narzędzi.
  • Zintegrowany klips montażowy do plecaków i toreb.
  • Certyfikat ANSI

400000222
4 Przedmioty

Opis

Rok modelowy
2023

Specyficzne kody

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło