ODZIEŻ>OBUWIE>Buty SIDI MTB DRAKO SRS Carbon WOMAN Biało-różowe 38

620-56-44_SIDI

Nowy

Ten produkt nie występuje już w magazynie

1 399,00 zł

Przeznaczenie: MTB / Zapinanie: Tecno 3 Push System, Soft Instep 3 / Wierzch: mikrofibra Vernice Techpro, Sidi Heel Cup, Adjustable Heel Retention Device, Rubber Toe / Podeszwa: MTB SRS Carbon Ground
DAMSKA WERSJA

Więcej szczegółów

Dostępne opcje


Negocjuj/zapytaj

Buty SIDI MTB DRAKO SRS Carbon WOMAN Biało-różowe 38

SPECYFIKACJA:
  • Przeznaczenie: MTB
  • Zapinanie: Tecno 3 Push System, Soft Instep 3
  • Wierzch: mikrofibra Vernice Techpro, Sidi Heel Cup, Adjustable Heel Retention Device, Rubber Toe
  • Podeszwa: MTB SRS Carbon Ground
  • Uwagi: Wersja damska

TECHNOLOGIE:

Tecno-3 Push
System Tecno-III pozwala na idealne dopasowanie buta na całej długości stopy przy pomocy jednego, prostego mechanizmu. Sprawdzony i wymienny system zapadkowy został wykonany z całkowicie nowego materiału zapobiegającego zacinaniu podczas przeprowadzania mikrometrycznych poprawek. System jest wymienny i dostępny w ofercie części zamiennych.

Soft Instep 3
Szeroki, anatomicznie ukształtowany pasek, z termicznie scalonymi elementami dla poprawy ergonomii i komfortu użytkowania. Dzięki temu rozwiązaniu siła nacisku klamry jest rozprowadzona równomiernie wokół podbicia stopy. Pasek może być regulowany z obu stron, dając możliwość indywidualnego dopasowania do objętości stopy.

Adjustable Heel Retention Device
System, dzięki któremu możliwe jest regulowanie objętości tylnej części buta, tuż nad piętą. System usztywnia tylną cześć buta i umożliwia lepsze dopasowanie buta w tej strefie.

Sidi Heel Cup
Wzmocniona pięta sprawia, że stopa przytrzymywana jest w optymalnym położeniu. Pięta nie podlega deformacji nawet po długim czasie użytkowania.

Rubber Toe
Przednia część czuba buta wykonana z odpornej na uderzenia kamieni gumy.

MTB S.R.S Carbon Ground Sole
Podeszwa MTB SRS Carbon-Ground przenosi standard jazdy MTB na wyższy poziom. Jest to możliwe, dzięki obniżeniu wagi pary butów o prawie 100 gram w stosunku do modelu MTB Dragon Carbon SRS, bez utraty sztywności i wytrzymałości.

Buty dla kobiet
Cechują się nie tylko zmniejszoną objętością i szerokością w przedniej części. Dopracowano także kształt pięty, z uwzględnieniem budowy anatomicznej kobiecej stopy.

KOLOR: BIAŁY/RÓŻOWY
ROZMIAR: 38
Płeć Kobieta
Przeznaczenie MTB/XC
Materiał Włókno węglowe
Kolor Biało-różowy
Rozmiar 38

Produkty powiązane