Salon rowerowy SportAttack w Krakowie – o nas

Jesteśmy szczęśliwie uzależnieni...

Nie ma dla nas ratunku. Nie możemy bez tego żyć. Każdy dzień bez chociaż najmniejszej dawki jest dla nas stracony. To nas nakręca.

...na szczęście to pozytywne uzależnienie

Sport jest naszą największą pasją. Realizujemy ją, biegając, chodząc po górach, grając w piłkę, a przede wszystkim, jeżdżąc na rowerze. Każdy z nas ma kilka swoich "maszyn" – rowery górskie, szosowe, miejskie itd. Dla nas rower to coś więcej niż tylko przyjemny i zdrowy środek lokomocji. To sposób na wyrażanie siebie. Podobnie czuje wielu naszych klientów.

Od 2004 roku prowadzimy sklep rowerowy w Krakowie. Dzięki temu również w pracy mamy stały kontakt z tym, co kochamy. Realizujemy się, pomagając innym w wyborze najlepszych rowerów. To właśnie w salonie Sport Attack wiele osób załapało rowerowego bakcyla. Jesteśmy dumni, że od początku naszej działalności zaufało nam kilka tysięcy rowerzystów – zarówno tych początkujących, jak i tych doświadczonych.

SALON ROWEROWYSERWIS ROWEROWYSKLEP INTERNETOWY
serwisnowyserwis1.jpgClipboard01_1.jpg


SportAttack – salon rowerowy w Krakowie i sklep internetowy

Salon rowerowy Sport Attack znajduje się w Krakowie przy ulicy Armii Krajowej 6. Natomiast pod adresem www.SportAttack.pl prowadzimy sklep internetowy. W ofercie mamy rowery szosowe, turystyczne, terenowe i miejskie cieszącej się zaufaniem na całym świecie firmy Giant. Oprócz rowerów znajdziesz u nas odzież, amortyzatory, ramy czy różnego typu akcesoria rowerowe i części. W salonie prężnie działa także serwis rowerowy. Jeśli poza przyjemnością cenisz także swoje bezpieczeństwo, zapraszamy do sklepu po kaski IXS i Uvex, a także po maski antysmogowe i inne produkty ochronne.

 

Zobacz, dlaczego proponujemy właśnie rowery Giant?

Sklep rowerowy Kraków