53949UNI

Nowy

Stan: 1 Przedmiot

Okulary Uvex Variotronic - czarny mat - powłoka Supravision

Nowy UVEX Okulary Uvex Variotronic - powłoka Supravision

1 299,00 zł

Okuary UVEX z technologią Variotronic, stosowaną do tej pory jedynie w goglach. Technologia Variotronic polega na bardzo szybkim przyciemnieniu lub rozjaśnieniu soczewek - nawet w 0,1 - automatycznie lub przy pomocy specjalnego przycisku. Przycisk pozwala na ustalenie pracy - włączony, wyłączony oraz automatyczny.

Więcej szczegółów

Dostępne opcje


Okulary UVEX z technologią Variotronic, stosowaną do tej pory w goglach, która w tym sezonie dostępna jest także w okularach.Technologia Variotronic to połączenie innowacji i rewolucji - szyba przyciemnia się lub rozjaśnia w 0.1 sekundy - automatycznie lub po dotknięciu przycisku.
W zauszniku znajduje się przełącznik, tóra pozwala wybrać następujące tryby pracy: włączony, wyłączony oraz automatyczny. Ponadto okulary wyposażone są także w sensor światła, który automatycznie reguluje przyciemnienie szyb, jeśli w przełączniku użytkownik wybierze tryb pracy automatyczny. W szybie znajdują się mikrokryształy, które zmieniając swe położenie, powodują, że szyby przyciemniają się lub rozjaśniają. 
W oprawce okularów znajduje się także mini gniazdo USB, które służy do ładowania wewnętrznego akumulatora. Po jednym naładowaniu czas pracy wynosi do 50 godzin. Technologia Variotronic zapewnia zmieniający się poziom transmisji światła od 64% (S1) do 16% (S3).
Filtr zawarty w szybie zapewnia 100% ochronę przed promieniowaniem UVA, UVB oraz UVC. 

Dodatkowe zalety to powłoka Supravision chroniąca przed parowaniem szyb oraz pasek trzymający okulary. Model ten świetnie sprawdzi się podczas rożnego rodzaju aktywności sportowych, a dzięki technologi Variotronic - w każdych warunkach atmosferycznych. Dostępne w dwóch kolorach. Model o zabudowanych, także z dołu oprawkach.