• Nowy

Rower elektryczny GIANT 2023 Trance X E+ 1

31 699,00 zł
Brutto

Szybsze podjeżdżanie, dłuższe pętle, więcej przyjemności na singlach każdego dnia. Uwolnij umysł i odkryj nowy poziom przyjemności z jazdy po szlakach. Wybierz mocny i wygodny rower elektryczny.

Rozmiar
Ilość
Czekamy na dostawę

Płynne i mocne wspomaganie

Silnik SyncDrive Pro zapewnia moment obrotowy 85 Nm i regulowane wspomaganie do 400%. Technologia Smart Assist zapewnia płynne wspomaganie pedałowania, włączające się w momencie rozpoczęcia pedałowania, gwarantując niezawodne działanie na stromych podjazdach i przy niskich prędkościach.

Kontrola na szlaku

Zawieszenie Maestro zoptymalizowane do kół 29-calowych ze skokiem przednim 150 mm i tylnym 140 mm płynnie i pewnie przetacza się po nierównościach, ułatwiając utrzymywanie prędkości na technicznych podjazdach i gwarantując bezpieczeństwo na szybkich, wymagających singlowych zjazdach.

Adaptacja do terenu

Nowy flip chip umożliwia dostosowanie kąta główki ramy i rury podsiodłowej oraz wysokości suportu do zmiennych warunków na szlaku i indywidualnego stylu jazdy. Wybierz pozycję dolną do szybkiej jazdy w ciężkim terenie albo wysoką, zorientowaną bardziej na XC.

Pełna specyfikacja dostępna pod linkiem: https://www.giant-bicycles.com/pl/trance-x-eplus-1-2023

2303309105

Opis

Rok modelowy
2023
Przeznaczenie
DH/Enduro/Trail
Rodzaj Ramy
Amortyzowana
Typ hamulca
Tarczowy
Rozmiar ramy
M

Specyficzne kody

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło