SALON SPORT ATTACK - ROWERY GIANT KRAKÓW

SALON ROWEROWYSERWIS ROWEROWYSKLEP INTERNETOWY
serwisnowyserwis1.jpgClipboard01_1.jpg

Salon rowerowy Sport Attack znajduje się w Krakowie przy ulicy Armii Krajowej 6. Natomiast pod adresem www.SportAttack.pl prowadzimy sklep internetowy. W ofercie posiadamy szeroki wybór rowerów i części cieszącej się zaufaniem na całym świecie firmy Giant. Oprócz rowerów znajdziesz u nas odzież, amortyzatory, ramy czy różnego typu akcesoria rowerowe i części. W salonie prężnie działa także serwis.


Jesteśmy szczęśliwie uzależnieni...

...na szczęście to pozytywne uzależnienie

Sport jest naszą największą pasją. Realizujemy ją, biegając, chodząc po górach, grając w piłkę, a przede wszystkim, jeżdżąc na rowerze. Każdy z nas ma kilka swoich "maszyn" – rowery górskie, szosowe, miejskie itd. Dla nas rower to coś więcej niż tylko przyjemny i zdrowy środek lokomocji. To sposób na wyrażanie siebie. Podobnie czuje wielu naszych klientów.

Od 2004 roku prowadzimy sklep rowerowy w Krakowie. Dzięki temu również w pracy mamy stały kontakt z tym, co kochamy. Realizujemy się, pomagając innym w wyborze najlepszych rowerów. To właśnie w salonie Sport Attack wiele osób załapało rowerowego bakcyla. Jesteśmy dumni, że od początku naszej działalności zaufało nam kilka tysięcy rowerzystów – zarówno tych początkujących, jak i tych doświadczonych.

_______________________________________________________________________________________________

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 11:00 - 19:00
sobota: 10:00 - 15:00
niedziela: nieczynne


Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło