DLACZEGO GIANT?

Odpowiedź na to pytanie moglibyśmy udzielić jednym zdaniem – bo to producent wysokiej klasy rowerów, które cieszą się niezwykłą popularnością na całym świecie. Na wybór Giant wpływ miały również korzyści, jakie ta marka oferuje naszym klientom, a są to m.in.:

    • - szeroki wybór – począwszy od rowerów dla małych dzieci, na zaawansowanych technologicznie rowerach sportowych kończąc,
    • - jakość wykonaniaGiant produkuje bardzo przemyślane rowery, dbając o każdy ich detal,
    • - opłacalnośćGiant gwarantuje bardzo dobry stosunek jakości do ceny,
    • - renomęGiant buduje swoją rynkową pozycję już od 1972 roku.

Niektórym z naszych klientów nasuwa się również kolejne pytanie – dlaczego sprzedajemy jedynie sprzęt jednej marki?

Przez pierwsze 4 lata działalności oferowaliśmy rowery różnych producentów. Na bazie codziennych doświadczeń doszliśmy jednak do wniosku, że stawiając na jedną markę, zagwarantujemy naszym klientom lepszy wybór. Nie da się bowiem na standardowej powierzchni salonu rzetelnie i kompletnie zaprezentować oferty wielu marek. Inaczej jest w przypadku jednego producenta. My postawiliśmy na Giant.

Rowery górskie

Kategoria rowerów górskich marki Giant (OFF ROAD) to bardzo rozległy zbiór produktów podzielony na kilka podkategorii, w taki sposób aby każdy użytkownik bez względu na wiek, płeć oraz stopień zaawansowania, mógł znaleźć odpowiadający własnym preferencjom sprzęt.

Rowery Górskie męskie , można podzielić na trzy podstawowe kategorie:

Kategoria pierwsza to modele : Revel oraz ATX

Kategoria druga to szeroka gama modeli: TALON
 , różniących się od siebie kolorystyką i przede wszystkim osprzętem, rama natomiast w każdym modelu w tej kategorii rowerów górskich jest taka sama.

Trzecią kategorią są rowery gorskie dedykowane do bardzo szeroko pojętej jazdy wyczynowej.
Poza modelem typu Hardtail o nazwie XTC występującym w dwóch rozmiarach koła : 27.5" oraz 29", na szczególną uwagę zasługuje system zawieszenia MAESTRO w modelach Full Suspension, czyli przedewszystkim modelach Enduro (Trail) Reign i Trance oraz Downhill - Glory.
System MAESTRO jest jednym z najlepiej działających zawieszeń na całym, światowym rynku rowerów górskich.

Zapraszamy do naszego salonu rowerowego w Krakowie nasi doradcy pomogą wybrać ci odpowiedni rower oraz sprzęt. Przygotujemy każdą możliwią konfigurację roweru górskiego.

Sklep rowerowy Kraków GIANT

Rowery Kraków