ODZIEŻ>OBUWIE>Buty SIDI MTB BUVEL WOMAN Białe 36

620-57-01_SIDI

Nowy

Ten produkt nie występuje już w magazynie

579,00 zł

Przeznaczenie: MTB / Zapinanie: klamra Caliper Buckle, paski z rzepem / Wierzch: skóra syntetyczna, Sidi Heel Cup / Podeszwa: MTB Competition
WERSJA DAMSKA

Więcej szczegółów

Dostępne opcje

Negocjuj cenę


Buty SIDI MTB BUVEL WOMAN Białe 36

SPECYFIKACJA:
  • Przeznaczenie: MTB
  • Zapinanie: klamra Caliper Buckle, paski z rzepem
  • Wierzch: skóra syntetyczna, Sidi Heel Cup
  • Podeszwa: MTB Competition
  • Wersja damska

TECHNOLOGIE:

Caliper Buckle

Lekki, mikrometryczny system zapinania buta. Zapięcie następuje dzięki podniesieniu dźwigni centralnej klamry. By w pełni otworzyć klamrę należy podnieść równocześnie dwie małe boczne klamry. Regulacji mikrometrycznej, na przykład podczas jazdy, dokonuje się naciskając górną cześć centralnej dźwigni. Klamra i paski są wymienne i dostępne w ofercie części zamiennych.

Sidi Heel Cup
Wzmocniona pięta sprawia, że stopa przytrzymywana jest w optymalnym położeniu. Pięta nie podlega deformacji nawet po długim czasie użytkowania.

MTB Competition Sole
Podeszwa została specjalnie opracowana pod kątem użytkowania w trudnych warunkach. Można dodatkowo dokręcić do niej dwa kołki zwiększające przyczepność w trudnym, stromym, czy błotnistym terenie. Kołki sprzedawane są jako osobny element.

Buty dla kobiet
Cechują się nie tylko zmniejszoną objętością i szerokością w przedniej części. Dopracowano także kształt pięty, z uwzględnieniem budowy anatomicznej kobiecej stopy.KOLOR:
 BIAŁY
ROZMIAR: 36
Płeć Kobieta
Przeznaczenie MTB/XC
Materiał Skóra syntetyczna
Kolor Biały
Rozmiar 36

Produkty powiązane